Poctivého nálezcu štedro odmením! Vaša Jozefína Maková

Autor: Michaela Brunovská | 6.3.2013 o 9:12 | Karma článku: 5,75 | Prečítané:  756x

Býva náladová. Ťažká povaha. Človek nikdy nevie, čo sa stane. Pozvete ju na kávu. Trpezlivo počúva vaše reči, na ktoré už ostatní dávno stratili nervy. Môžete jej rozprávať o svojej práci do detailov tónom uspávača hadov. Ona vás však stále pozorne sleduje a adekvátne reaguje! Vidieť, že sa vyzná. Navyše ochotne pomôže s prezentáciou, prebdie noc nad vašim dôležitým projektom. Všetko stihne do deadlinu. A pritom jej nejde o peniaze, vzťah, ani o sex. Jednoducho kamarátka do dažďa... No keď si zmyslí, na druhý deň neodzdraví, alebo naopak vás dokonale strápni pred celým ansáblom!

Nech ste akokoľvek naštvaný či urazený, zaručujem vám, že práve vytáčate jej číslo, a chystáte si prejav ako do filmu. Ak zdvihne, pokorne priznáte vinu. Pritom ona je tá, čo by sa mala ospravedlniť!

Vy však viete, s kým máte tú česť.  Medzi jej dobrých známych patrí elita z vyšších kruhov. Má skúsenosti z oblastí, o ktorých existencii ani netušíte. Za také CV-čko by sa nemusel hanbiť ani Bill Gates. Ako to robí? Vravíte si, a ticho závidíte. Ego si hladíte jedine na fakte, že aspoň krásu do vienka nedostala.

Áno, z vašej strany je to tak trochu vypočítavosť. Kontakty sa vždy hodia, všakže? Jej zručnosti tiež. Osobnosť už taká lákavá nebude. Čistá nuda. Šedá myš. Navyše býva strašne prchká. Neustále si vyžaduje pozornosť. Len čo sa otočíte, bude preč.

Nech je hocijaká, musím priznať jedno -  bez nej som Nikto! Človek milión. Preto sa vás pýtam:

Nevideli ste niekde Sebadisciplínu? Niekde sa tu stratila..

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Všade sú míny, dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Dráždenie čínskeho draka

Donald Trump si už stihol pohnevať Peking. Zrejme to nebolo nedorozumenie.


Už ste čítali?